Powiatowy Inspektorat Weterynarii

w Siedlcach

 

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Siedlcach informuje, iż podania (żądania, wyjaśnienia, odwołania, zażalenia) wnosi się na piśmie składając pismo osobiście bądź przez posłańca w sekretariacie Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Siedlcach lub przesyłając pocztą bądź kurierem.

Podania w formie dokumentów elektronicznych wnosi się poprzez Elektroniczną Platformę Usług Administracji Publicznej - ePUAP na adres: /PIWSiedlce

Od dnia 1 czerwca 2024 r. podania wniesione na adres poczty elektronicznej (e-mail) Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Siedlcach pozostawione będą bez rozpoznania i bez wzywania do uzupełnienia braków formalnych.

Zgłoszenie padnięcia zwierzęcia

Zgodnie z art.42 ust.1a ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o ochronie zdrowia zwierząt oraz zwalczaniu chorób zakaźnych zwierząt:

„Posiadacz zwierząt gospodarskich natychmiast informuje powiatowego lekarza weterynarii o każdym przypadku padnięcia bydła, owiec lub kóz”.

Zgłoszenie padnięcia bydła, owiec lub kóz zgłoszenia można dokonać:

  1. Telefonicznie pod numerem telefonu tel. (025) 632-60-27
  2. Mailowo na adres piwsiedlce@piwet.pl
  3. Online http://siedlce.piwet.bip-e.pl/piw/rejestr-padlych-sztuk/6949,Rejestr-padlych-sztuk-bydla-owiec-i-koz.html
  4. Osobiście w siedzibie Powiatowego Lekarza Weterynarii w Siedlcach.

W przypadku padnięcia trzody chlewnej zgłoszenia należy dokonać:

  1. Telefonicznie pod numerem telefonu tel. (025) 632-60-27
  2. Mailowo na adres piwsiedlce@piwet.pl
  3. Online http://siedlce.piwet.bip-e.pl/piw/rejestr-padlych-sztuk-trzoda/14221,Rejestr-padlych-sztuk-trzoda-chlewna.html
  4. Osobiście w siedzibie Powiatowego Lekarza Weterynarii w Siedlcach.
Liczba odwiedzin: 33593
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem