Powiatowy Inspektorat Weterynarii

w Siedlcach

Informujemy, że zmianie ulega oficjalny adres poczty elektronicznej. Nowy adres e-mail, za pośrednictwem którego prosimy się kontaktować to: piwsiedlce@piwet.pl

 

Składanie skarg i wniosków

Skargi i wnioski mogą być wnoszone pisemnie, telefonicznie lub za pomocą telefaksu, poczty elektronicznej a także ustnie do protokołu.

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Siedlcach, Zastępca Powiatowego Lekarza Weterynarii w Siedlcach lub osoby upoważnione przez Powiatowego Lekarza Weterynarii w Siedlcach do załatwiania spraw w imieniu Powiatowego Lekarza Weterynarii w Siedlcach na czas nieobecności Powiatowego Lekarza Weterynarii w Siedlcach oraz Zastępcy Powiatowego Lekarza Weterynarii w Siedlcach przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w każdy:

poniedziałek w godzinach od 13.00 do 15.00
W przypadku, gdy poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się w najbliższy dzień powszedni.

Liczba odwiedzin: 57239
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem