Powiatowy Inspektorat Weterynarii

w Siedlcach

 

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Siedlcach informuje, iż podania (żądania, wyjaśnienia, odwołania, zażalenia) wnosi się na piśmie składając pismo osobiście bądź przez posłańca w sekretariacie Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Siedlcach lub przesyłając pocztą bądź kurierem.

Podania w formie dokumentów elektronicznych wnosi się poprzez Elektroniczną Platformę Usług Administracji Publicznej - ePUAP na adres: /PIWSiedlce

Od dnia 1 czerwca 2024 r. podania wniesione na adres poczty elektronicznej (e-mail) Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Siedlcach pozostawione będą bez rozpoznania i bez wzywania do uzupełnienia braków formalnych.

Zmiana obszarów w związku z ASF na terenie powiatu siedleckiego

W dniu 22.03. br. opublikowane zostało ROZPORZĄDZENIE WYKONAWCZE KOMISJI (UE) 2024/968 z dnia 21 marca 2024 r.  zmieniające załącznik I do rozporządzenia wykonawczego (UE) 2023/594 ustanawiającego szczególne środki zwalczania afrykańskiego pomoru świń.

Zmiany regionalizacji dotyczą terytorium powiatu siedleckiego.

Rozporządzenie obowiązuje od 23.03.2024 r.

ASF obszar objęty ograniczeniami  I ASF obszar objęty ograniczeniami  II
GMINA SUCHOŻEBRY GMINA KORCZEW
GMINA MOKOBODY GMINA PAPROTNIA
GMINA KOTUŃ GMINA PRZESMYKI
MIASTO SIEDLCE GMINA MORDY
GMINA SIEDLCE  
GMINA WODYNIE  
GMINA SKÓRZEC  
GMINA DOMANICE  
GMINA WIŚNIEW  
GMINA ZBUCZYN  

 

Inne informacje
Liczba odwiedzin: 33569
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem